• -4%

Skartovač HSM ProfiPack C400 na výrobu výplňového materiálu

Stroj na výrobu výplňového materiálu z kartonu.

HSM ProfiPack C400 je stolový stroj na zpracování kartonových lepenek a tvorbu výplňového materiálu. Vychází z oblíbeného typu HSM ProfiPack 400, ale přináší vylepšení, která ještě více usnadní a zpříjemní obsluhu.    

Konstrukce je robustní kovová. Ovládání je řešeno elegantním membránovým s integrovanými indikačními LED diodami. Ty informují o provozním režimu stroje. Stroj je vybaven tzv. turbo - funkcí, která umožňuje krátkodobé zvýšení výkonu a slouží jako prevence zahlcení nožů.

45 859,00 Kč Sleva 4%
36 384,00 Kč bez DPH

44 024,64 Kč s DPH

Počet
Na objednávku, dostupnost do týdne

Podávací pult je vybaven praktickou měrkou pro formát řezaného materiálu a posuvným aretačním pravítkem pro přesné nastavení šíře výplňového materiálu. Prostor nařezávacích nožů je zakryt z důvodu ochrany obsluhy před úrazem. Stroj vyhovuje všem bezpečnostním předpisům EU platným i v ČR. Nože jsou vyrobeny ze speciální tvrzené oceli a jsou odolné vůči malým kovovým předmětům (např. sponky). Stroj je schopen zpracovat vícevrstvou lepenku nebo karton až do síly 10 mm.

Na výstupu je umístěna nastavitelná klapka, kterou lze měnit úroveň zvlnění materiálu.

Pohon zajišťuje jednofázový motor s napájecím napětím 220 V/50 Hz s tepelnou ochranou proti přehřátí.

HSM ProfiPack C400 je určen pro všechny malé firmy zabývající se zasíláním většího množství balených zásilek, protože vyřeší problém získávání vhodného balícího materiálu.

Dalším okruhem potenciálních zájemců jsou firmy, které produkují větší množství kartonů (např. příjemci výrobků balených v kartonových krabicích). Přeměněním nepotřebné kartonové lepenky na balící rohož získávají atraktivní materiál, který lze prodávat. To vše s minimálními náklady.  

Č.zboží:

SK0065

Hmotnost výrobku (kg): 47,00

Příkon (W): 1200

EAN: 4026631062695

Výrobce:

HSM

Barva: světle šedá, tmavě šedá

Výška (mm): 395

Šířka (mm): 610

Délka (mm): 375    

HSMC400