Pobočky Ostrava a Havířov

Vítejte na stránkách www.ObalyOstrava.cz! Jsme specialisté na zakázkovou výrobu kartonových krabic, lepících pásek, papírových pytlů, papírových tašek a stretch folii dle individuálních potřeb a požadavků našich zákazníků. S dlouholetou zkušeností a špičkovými technologiemi jsme připraveni splnit vaše nejnáročnější požadavky.

Naše služby nabízíme širokému spektru zákazníků, od malých podniků až po velké korporace. Bez ohledu na velikost objednávky se vždy snažíme poskytnout optimální řešení a maximální spokojenost. Naše flexibilita nám umožňuje vyrábět krabice různých velikostí, tvarů a designů, které přesně vyhovují vašim potřebám.

1) Papírové pytle

2) Kartonové krabice

3) Stretch folie

4) Lepící pásky

1) Papírové pytle

Na základě Vašeho přání jsme schopni pro Vás vyrobit papírové pytle různých rozměrů. Minimální množství pro zakázkovou výrobu je paleta od jednotlivého druhu, počet kusů se odvíjí od velikosti pytle. Standardní vrstva se skládá z papíru o plošné hmotnosti 70g/m²

Papírové pytle otevřené a ventilové pytle

Druhy papírových pytlů:

Papírový pytel Otevřený (můžeme vidět vlevo na obrázku), a = šířka, b = výška, c = velikost dna

Ventilový pytel (uprostřed a vlevo na obrázku) a = šířka, b = výška, c = velikost ventilu

Počet vrstev: 1 - 3vrstvý papírový pytel 

Rozměry papírového pytle: šířka x délka x dno

Označení papírových pytlů:

N - hnědý přírodní papír (natural)

B - bělený papír

NPE - nebělený kraftový papír s PE vrstvou

HDPE - jedná se o mezivrstvu z HDPE fólie

LDPE - jedná se vloženou nebo lepenou folii uvnitř pytle

2) Kartonové krabice

V případě, že si nevyberete z naší široké nabídky kartonových krabic nabízíme také zakázkovou výrobu krabic dle Vašich požadavků.

Při výrobě kartonových krabic, proložek na míru používáme vlnitou lepenku a to ve 3vrstvém i 5vrstvém provedení. Provádíme zakázkovou výrobu nejrůznějších tvarů dle mezinárodního katalogu konstrukcí FEFCO a samozřejmě rozměrů kartonových krabic dle přání zákazníka.

Největší výhody: 

Možnost vlastního potisku 

Kartonové krabice nejrůznějších tvarů

Rozměry, které přesně odpovídají velikosti Vašeho zboží

Pro sestavení cenové nabídky pro kartony potřebujeme znát: 

Rozměry kartonové krabice v pořadí délka x šířka x výška.

Zda-li se jedná o vnitřní nebo vnější rozměry.

Typ krabice (zda-li se jedná o klasickou klopovou krabici nebo popřípadě zaslat obrázek krabice), nebo typ dle FEFCO katalogu.

Požadované množství pro výrobu 

V případě potisku - specifikaci potisku, nejlépe náhled v tiskové kvalitě v křivkách (formát: pdf). V případě, že nemáte koncovou verzi potisku, specifikujte počet barev, velikost tištěné plochy. 

3) Stretch fólie

Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit:

1) Ruční stretch fólie 

Stretch folie, fixační folie nebo tzv. smršťovací folie pro ruční balení a fixaci zboží na paletách, popřípadě balení i jednotlivých balíků. Výhody snadná manipulace, folie je recyklovatelná - materiál LLDPE (Linear low-density polyethylene) 

Návin a dutinka dle přání zákazníka. 

2) Strojní stretch folie

Strojní stretch folie je určená pro balení na ovíjecích strojích. Díky aplikaci ovinovacího stroje efektivněji se využívají vlastností folie, čímž dochází k nižší spotřebě a urychlení procesu balení. 

4) Lepící pásky

Lepící pásky s vlastním potiskem jsou doplňkem, které ve společnostech zabývající se expedicí zboží nemůžou chybět. Mají široké využití v internetových obchodech, v průmyslu a skladech.