Lepící pásky

Informace

Slevy

Lepící pásky

Lepící pásky  jsou určeny na celou řadu aplikací jako je balení, těsnění, ochrana povrchu, tlumení, barevné značení, maskování, zpevňování, zvýšení nebo naopak snížení kluznosti a pro celou řadu dalších situací.

Lepící pásky  jsou určeny na celou řadu aplikací jako je balení, těsnění, ochrana povrchu, tlumení, barevné značení, maskování, zpevňování, zvýšení nebo naopak snížení kluznosti a pro celou řadu dalších situací.

Zobrazit

Lepící pásky Počet produktů: 31

Podkategorie

 • Standardní lepicí pásky

  Kvalitní lepící pásky, které se použivají ke standardnímu balení zboží. Pásky mají šířku 48mm. U lepících pásek se používají různé druhý lepidla:

  Akrýl - nejpoužívanější lepidlo u lepících pásek. Lepidlo vytvořené pomocí vodorozpustné akrylátové disperze. Lepící pásky slouží k běžnému použití

  Hot-melt - vhodný pro lepení v horších podmínkach. Lepidlo "nevyteká" mimo pásku - vhodné pro dlouhodobé použití i při vyšších teplotách skalodvaného zboží. 

  Solvent - lepidlo z přirodního kaučuku. Lepící pásky solvent jsou vysoce účinné, výborné výsledky i za horších podmínekch (např. mraz, vlhko, mastnota, chlad).

  Tichý akryl neboli LOW NOICE - díky použití větší množství lepidla je odvíjení tišší než u běžné použivaných lepících pásek.

 • Lepicí pásky s potiskem

  Potištěné lepicí pásky se používají pro lepší marketingovou propagaci firmy a uzavřou Vaše zboží nedostupnou pečetí - vniknutí do obalu bude ihned dobře rozpoznatelné. Na lepicích páskách můž ebýt vytištěno logo firmy, informace o firmě, pokyny nebo důležité upozornění.

 • Lepící pásky krepové

  Maskovací / krepové pásky jsou lepicí pásky vyrobené z papíru, který se dá snadno odtrhnout, a mají na sobě vrstvu lepidla z přírodního kaučuku.

  Nejčastěji se používají při malování k zamaskování míst, která nechceme přemalovat. Následně po dokončení práce, pro kterou ji potřebujeme, pásky snadno odstraníme z povrchu - bez zanechání zbytků lepidla a bez poškození povrchu.

 • Lepicí pásky barevné
 • Lepící pásky oboustranné

  Oboustranná lepící páska je vhodná pro ideální způsob spojení dvou materiály, aniž by to na výsledném balení bylo vidět. Oboustranné lepící pásky jsou odolné vůči vodě a prachu. Práce s páskou je velmi jednoduchá, velkou výhodou je její velmi přilnavost ke všem povrchům. Tyto pásky Vám umožní spojit předem připravený spoj a spojit ho až později odtržením ochranného proužku.

 • Lepící pásky duct tape...

  Lepící pásky Duct Tape silver (páska duct-tape střibrná zpevněná) je pásky s vysokou přilnavostí a pevným lepicím povrchem je vhodná pro velmi široké využití

 • Lepící pásky fásadní

  Fásadní lepící pásky jsou voděodolné a mají skvělou přilnavost na hrubé povrchy - hrubé omítky, dříve natřené fasády, omítky, cihly, beton nebo dřevo.

  Fásadní páska je samolepicí páska složená z tkaniny potažené LDPE fólií a jednostranně naneseného lepidla ze silně lepivého přírodního kaučuku bez rozpouštědel, čímž šetří životní prostředí.

  Pásku aplikujeme na suchý, čistý, odprášený a odmaštěný povrch, kde výborně přilne. Po práci jde velmi snadno odstranit.

 • Odvíječe lepící pásky

  Chcete si usnadnit práci při lepení obalů? Použijte odvíječ samolepicí pásky s nimi bude uzavření během pár sekund hotové. S odvíječem lepících pásek zefektivníte svoji práci, zrychlíte své balení a expedici.

na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 31 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 31 položek