Lepící pásky s vlastním potiskem jsou doplňkem, které ve společnostech zabývající se expedicí zboží nemůžou chybět. Mají široké využití v internetových obchodech, v průmyslu a skladech.

Výrobky tohoto typu se vyznačují vynikajícími ochrannými vlastnostmi, díky kterým budou chránit obaly během přepravy a skladování. Přitom poslouží jako vynikající druh reklamy při Vašem podnikání.

Použití vlastní potištěné pásky je důkazem profesionálního přístupu k podnikání a spolehlivého zákaznického servisu. Spotřebitel při přijetí zásilky pokryté potištěnou páskou často ví, co je uvnitř, ještě před otevřením. Barevný tisk s vzhledem webové stránky a logem společnosti / internetového obchodu umístěným na pásku má velký význam pro budování povědomí o značce mezi kupujícími. Branding vám pomůže vstoupit do sítě a získat důvěru zákazníků.

Zásadní význam má také estetika balení. Balicí páska s potiskem, na kterém je umístěno logo nebo jiná firemní data, vypadá mnohem lépe než obvyklá hnědá nebo průhledná balicí páska. Je důležité, co na to klademe. Logo, podrobnosti o adrese, adresa webové stránky obchodu jsou jen některé z možných možností. Někteří podnikatelé dávají přednost tomu, aby tištěná páska obsahovala reklamní slogan, zatímco jiní chtějí upozornit na to z praktických důvodů, že křehké a jemné předměty jsou uvnitř balíčku (např. „Varování! Sklo“). V každém případě má balicí páska s potiskem velmi důležitou funkci a její role není omezena na zabezpečení zboží během přepravy.