Papírové pytle

Informace

Slevy

Papírové pytle

Papírové pytle jsou vyrobený ze 100% kraftových papíru. Nabízíme širokou skálu papírových pytlů dle standardních rozměru. V případě, že jste nenašli Vámi požadovaný rozměr papírového pytle neváhejte nás kontaktovat. Jsme schopni zadat do výroby dle požadavků zákazníka. Pytle se využívají jak v potravinářském tak ve stavebním průmyslů. Pro ochra...

Papírové pytle jsou vyrobený ze 100% kraftových papíru. Nabízíme širokou skálu papírových pytlů dle standardních rozměru. V případě, že jste nenašli Vámi požadovaný rozměr papírového pytle neváhejte nás kontaktovat. Jsme schopni zadat do výroby dle požadavků zákazníka. Pytle se využívají jak v potravinářském tak ve stavebním průmyslů. Pro ochranu zboží proti vlhkosti slouží papírové pytle s vnitřní vložkou polyetylenovou či pytle opatřené polyetylenovým nástřikem. Dle přání zákazníka jsme schopni zajisti papírové pytle s libovolným potiskem.

Papírové pytle můžeme rozdělit do kategorii:

Papírové pytle otevřené

Přebalové papírové sáčky

Papírové pytle s HDPE a LDPE vložkou

Papírové pytle s nástřikem

Ventilové pytle

Papírové tašky

Papírové pytle s vlastním potiskem

Zobrazit

Papírové pytle Počet produktů: 35

Podkategorie

 • Papírové pytle 2vrstvé...

  Standardní papírový pytle. Vyrobený z hnědého pytlového papíru, otevřený, lepený s křížovým dnem. S odolností proti protržení, vyrobený z vysoce kvalitního materiálu. Vhodný pro styk s potravinami.

 • Papírové pytle 3vrstvé...

  hnědé Standardní papírový pytle. Třivrstvé papírové pytle vyrobený z hnědého pytlového papíru, otevřený, lepený s křížovým dnem. S odolností proti protržení, vyrobený z vysoce kvalitního materiálu. Vhodný pro styk s potravinami.

 • Papírové pytle bílé

  Standardní papírový pytle. Vyrobený z bílého a hnědého pytlového papíru (vnější vrstva bíla, vnitřní vrstva hnědá), otevřený, lepený s křížovým dnem. S odolností proti protržení, vyrobený z vysoce kvalitního materiálu. Vhodný pro styk s potravinami.

 • Papírové sáčky

  Papírové sáčky s plochým dnem  a bočními založkami.

 • Papírové tašky

  Papírové tašky s plochým uchem.

 • Papírové pytle s LDPE...

  Papírový pytel s PE (polyetylén) vložkou nebo HDPE (mikrotón) slouží k ochraně baleného výrobku proti vlhkosti.

 • Ventilové pytle

  Ventilové papírové pytle jsou přímo určené k flexibilnějšímu způsobu balení. Z toho důvodu mají samouzavírací ventil, který se po jejich naplnění automaticky uzavře, co umožňuje velmi rychlý a jednoduchý způsob plnění.

 • Papírové pytle s...
na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 35 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 35 položek